Robótkowy Kuferek

Robótkowy kuferek tworzą dwie utalentowane osoby: mama Jasia i córka Ewelina. Szydełkowanie jest nie tylko ich pasją, ale też sposobem na życie. Tworzą  chusty, sweterki, serwetki, obrusy, torebki i różne ozdoby. Każda robótka jest starannie dopracowana i wykonana z sercem.

DSC00692

Zapraszam do Poznania Pań z Robótkowego Kuferka

1. Kim jesteś i co tworzysz?

Jesteśmy dwie – mama Jasia i córka Ewelina. Nasze prace zapełniają nasz ‚Robótkowy Kuferek’

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z szydełkiem?

Jasia – zajmuję się wszelakimi rękodzielnictwem od wielu lat, uczyłam i nadal uczę się głównie sama. Ewelina – uczę się od mamy. Tworzymy, ponieważ sprawia nam to przyjemność, poza tym dzięki własnoręcznym wyrobom można mieć coś, czego nie kupi się w żadnym sklepie.

DSC00624

3. Co najczęściej szydełkujesz?

Jeśli chodzi o wyroby szydełkowe, to jest u nas bardzo różnorodnie – powstają chusty, sweterki, serwetki, obrusy, torebki, różne ozdoby, w tym świąteczne. Co tylko przyjdzie do głowy.

4. Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac?

Często inspiracje biorą się z obserwacji otoczenia, z pomysłu osoby, która składa na coś zamówienie, ale korzystamy również z różnego rodzaju czasopism i książek tematycznych oraz internetu

5. Szydełkowanie to hobby czy twój sposób na życie?

Zdecydowanie sposób na życie – pracy, której poświęca się każdą wolna chwilę nie można nazwać tylko hobby :)  

6. Twój największy sukces?

Dla każdego sukces jest czymś innym. Dla nas każde wykonane rękodzieło jest takim mniejszym czy większym sukcesem. Jest nim również to, że inni doceniają nasze prace.

strój_krakowski_dziecięcy_krakowianka_wianek

7. Gdzie znajdziemy Twoje prace?

Moje prace znajdziecie na moim blogu oraz facebooku.
ubranko_dla_dziecka_dziewczynka (2) koszyczek_szydełko (9) strój_krakowski_dziecięcy_krakowianka_wianek DSC00712 DSC00626 DSC00692 DSC00624 ubranko_dla_dziecka_dziewczynka (3) DSC00644 ubranko_dla_dziecka_dziewczynka ubranko_dla_dziecka_chłopiec DSC00732 DSC00719 DSC00447. DSC00450. pudełko_na_szydełku-002 DSC00445 DSC00443 DSC00449 pudełko_na_szydełku-006

 

 

Print Friendly

Dodaj komentarz