Szydełkowe Sploty Pani Moniki

Pani Monika lubi szydełkowe wyzwania. Spod jej ręki wychodzą przeróżne ozdoby, czapeczki, ubrania dla dzieci i dorosłych i wiele innych pięknych rzeczy. Jej prace są staranne i wykonane z sercem, co widać na poniższych zdjęciach :) Szydełkowe Sploty Pani Moniki znajdziecie  też w internecie :) Warto zajrzeć, prace są świetne ;)

P1150954

1. Kim jesteś i co tworzysz?

Mam na imię Monika. Mam 30 lat. Szydełkuję wszystko co mi się spodoba: Świąteczne ozdoby do domu, ubranka dla dzieci i dorosłych, czapki z motywami postaci z bajek, serwety, firanki. Lubię wyzwania.

IMAG0003

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z szydełkiem?

Moja przygoda z szydełkiem zaczęła się 7 lat temu. Nigdzie nie było kolorowych szalików, postanowiłam samago sobie zrobić. Najpierw sięgnęłam po druty, ale po miesiącu nastał czas świąteczny i oczywiście aniołki szydełkowe. Od tej pory tylko szydełko, daje mi nieograniczone możliwości.

3. Co najczęściej szydełkujesz?

Ostatnio często wykonuję wesołe czapki. Sięgają po nie nie tylko dzieci, dorośli również. Dużą popularnością wśród znajomych cieszą się świąteczne ozdoby: aniołki, bombki, gwiazdki, kurki, koszyczki.

Od pewnego czasu szydełkuję również bransoletki z koralików.

chrzest5

4. Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac?

Moje inspiracje są różne: gazetki, Internet, bajki.

5. Szydełkowanie to hobby czy twój sposób na życie?

Szydełkowanie to głównie hobby, robię dla siebie, rodziny i znajomych. Uważam się nawet za osobę uzależnioną od szydełkowania. Chciałabym, żeby to był mój sposób na życie. Fajnie jeśli można zarabiać na tym co się kocha. Jestem na dobrej drodze ku temu, mam nadzieję, że się uda.

parasole2

6. Twój największy sukces?

Mój największy sukces… uznanie mnie za artystę. Również dziewczyny, które proszą o pomoc i widzę, że dzięki moim poradom nieźle im idzie. Duża ilość fanów na facebooku. Dzieciaki, które się ogromnie cieszą i śpią z tymi rzeczami. Wywiad w lokalnej gazecie.

7. Gdzie znajdziemy Twoje prace?

Moje prace znajdziecie na moim blogu, facebooku oraz twiterze.

IMAG0068 IMAG0003 IMAG0081 IMAG0008 IMAG0042 wielkanoc2 wielkanoc5 serwety10 serwety54 dla_dzieci34 IMAG0099 boze_narodzenie35 poduszka4 parasole4 IMAG0105 torebki20 IMAG0150 torebki21 inne38 wielkanoc1 chrzest5 parasole2 boze_narodzenie18 torebki18

Print Friendly

Dodaj komentarz