Misiakowa Przygoda Pani Ewy

Zapraszam do odwiedzenia świata Misiaków.  Misiaki zawładnęły już niejednym sercem. Każdy jest inny, wykonany starannie i z sercem.  Powstała już ich spora rodzinka, ale oczywiście to nie koniec, w planach są następne, więc zapraszam do odwiedzania profilu Misiakowej Przygody

4

1. Kim jesteś i co tworzysz?

.Jestem dziewczyną z mnóstwem pomysłów i masą energii na ich wykonanie – tylko doba taka krótka ;)
Rękodziełem zajmuję się od dziecka. Zawsze fascynowało mnie to, co mogą stworzyć ludzkie ręce. Okazało się, że moje mogą wiele, dlatego też z czasem próbowałam swoich sił w coraz to nowych technikach rękodzielniczych. Pokochałam każdą z nich.

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z szydełkiem?

Przygoda z szydełkiem zaczęła się całkiem niewinnie. Zobaczyłam piękną czapkę szydełkową i – jak to zwykle u mnie bywa – w moim umyśle powstało pytanie: „Dlaczego by nie spróbować zrobić sobie czapki?”. Od razu zaopatrzyłam się w szydełko i włóczkę. Poświęciłam chwilę na opanowanie podstaw i nie mogąc się dłużej powstrzymać, wzięłam się do dzieła. Bardzo szybko wychodzi mi opanowanie tego za co się zabiorę, dlatego od razu udało mi się skończyć czapkę z kwiatem, który przyszyłam z boku. To był moment, w którym pokochałam szydełkowanie. Wiadomo, nie sposób nauczyć się wszystkiego w jeden dzień. Doskonalenie swojej własnej techniki również musi trochę potrwać. Od tamtej pory ćwiczyłam więc wszelkie możliwe sploty i robiłam cokolwiek przyszło mi do głowy. Czasem oczywiście coś nie wyszło, ale nie zniechęcona, robiłam to drugi raz.

Szydełkowanie stało się ważną częścią mojego życia.

3. Co najczęściej szydełkujesz?

Najczęściej szydełkuję moje mini Misiaki, z których jestem niezwykle dumna ;)

3

4. Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac?

Inspiracji szukam w mojej głowie oczywiście. Zawsze powtarzam, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dlatego staram się być zawsze otwarta i chłonąć wszystko, co mi umysł podpowiada.

5. Szydełkowanie to hobby czy twój sposób na życie?

Po trochę jednego i drugiego ;)

6. Twój największy sukces?

Moim największym sukcesem w szydełkowaniu są moje malutkie Misiaki :) Każdy wychodzi spod szydełka 1,25mm. Stworzyłam sobie ich małą rodzinkę i choć bardzo je kocham, każde czeka na adopcję ;)

7. Gdzie znajdziemy Twoje prace?

Moje prace można oglądać na Facebooku Misiaków
na blogu
oraz na Srebrnej Agrafce

1 3 4 9

 

Print Friendly

Dodaj komentarz