Pani Andżelika – Magiczna Czerń COLLECTION

Prace tej utalentowanej Pani znalazły już niejednego odbiorcę.  Pani Andżelika od najmłodszych lat tworzy przeróżne szydełkowe prace. Ciekawostką jest to, że Pani Andżelika robi własnoręcznie kolorowe, ciepłe ubranka dla małych piesków. Sami zobaczcie, jakie cudeńka tworzy.
Zapraszam

andzelika

1. Kim jesteś i co tworzysz?

Witam mam na imię Andżelika mieszkam w Wilk. Fascynuje mnie każda twórczość ręcznie robiona ale sama robię na szydełku, troszkę na drutach, męczę także maszynę dziewiarską. Fascynuje mnie też masa solna i wiklina papierowa

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z szydełkiem?

Pierwsze kroki i zapoznanie się z podstawami to opanowałam w szkole podstawowej na zajęciach praktyczno-technicznych. Następnie podglądałam ciocię jak na szydełku robiła piękne kocyki do wózków dziecięcych i ubranka dla lalek.  Nowych wzorów i technik uczyłam się z książek , a w dzisiejszych czasach dużo inspiracji znajduję w sieci.

iga czer zilo przod

3. Co najczęściej szydełkujesz?

Najczęściej szydełkuję czapki dziecięce, ozdoby do włosów,  ozdoby świąteczne. Największą chyba frajdę sprawia mi robienie sweterków i czapeczek dla małych piesków. Tu puszczam wodze fantazji co do kolorów :)

4. Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac?

Większość inspiracji to z potrzeb własnych , mam małe pieski, które w mroźne dni trzeba było ubrać.  Inna inspiracją są moje dzieci które wymyślają sobie jaką czapkę by chciały, córka korale lub zakładki do książek.

rodzina zajęcy

5. Szydełkowanie to hobby czy twój sposób na życie?

Na dzień dzisiejszy to hobby, pasja i chęć spędzania wolnego czasu

6. Twój największy sukces?

Największy sukces to chyba, to że moje sweterki dla psów cieszą się uznaniem i są ludzie którzy chętnie kupują je dla swoich pupili :)

7. Gdzie znajdziemy Twoje prace?

Na moim bloguw sklepie oraz na Srebrnej Agrafce

Pozdrawiam Andżelika Waligóra

czapka bordo mle czarny p-tile rodzina zajęcy iga czer zilo przod sweterki na kubki

Print Friendly

Dodaj komentarz